Opowieść Kasi Zakupy Jaki nadruk wybrać – dzianiny drukowane od podszewki

Jaki nadruk wybrać – dzianiny drukowane od podszewkiW ostatnich latach dzianiny drukowane w dużym stopniu zdominowały stylizacje, choć ich cechy zależą od rozmaitych sposobów nanoszenia grafiki. Od wariantów nakładania barwnych płaszczyzn zależy coś więcej niż koszt gotowego produktu. Dlaczego ceny koszty jednych dzianin są wyższe od innych, co nierzadko ma wpływ na nasze wybory?

Ciekawe wzory ożywiają dzianiny drukowane

Dzianiny drukowane produkuje się wieloma sposobami. Dresówka i bawełna – te materie najlepiej zdają egzamin jako podłoże do wydruku. Dzięki temu nadzwyczajna wygoda użytkowania współgra z atrakcyjnym designem, bazującym na wyjątkowych wzorach. Można zauważyć, że rozmaite wersje druku dają rezultaty, dadzą się zauważyć.

Cyfrowa doskonałość druku

W kategorii cena palma pierwszeństwa należy do dzianin drukowanych cyfrowo. Decyduje o tym skomplikowana technologia drukowania za pomocą specjalistycznych drukarek. Do wartości dzianiny należy dodać materiały eksploatacyjne. Droga drukarka podwaja nakłady, zaś opcja błyskawicznego przygotowania wzoru powoduje, że preferowane są krótkie edycje. W rezultacie tworzy się koszt przewyższający użycie klasycznego sitodruku.

Czy warto sięgnąć po któreś z zadrukowanych ubrań? Oprócz dzianiny wysokiej jakości w grę wchodzi wzór, który nie ogranicza się do kilku kolorów. Okazuje się, że przy użyciu zaawansowanych urządzeń, rozdzielczość nadruku jest doskonała, a barwy pozostają wyraziste. Błyskawiczne przygotowanie procesu umożliwia zamówienie nawet pojedynczych sztuk z oryginalnymi nadrukami – rzecz jasna w jeszcze drożej kalkulacji.

Sitodruk jak wino – wcale się nie starzeje

W świecie drukowania dzianin nadal prym wiedzie nieśmiertelny sitodruk. Spośród zalet wymienia się atrakcyjne ceny. Druk sprawdza się przy ograniczonej liczbie kolorów, jak i mniej złożonych wzorach, ale wciąż można liczyć na odpowiednią jakość..

Fuzja plusów obu metod w druku rotacyjnym

Druk rotacyjny to kompromis między drukiem cyfrowym a sitodrukiem. Jakość nadruku jest tu blisko nowoczesnych, cyfrowych metod, ale podobne dzianiny drukowane okazują się dużo, dużo tańsze.

Nadruki ważne dla naszych pociech

Wysoki pozom, którą przynoszą dzianiny drukowane, bezpieczne środki barwiące, trwałość i intensywność kolorów, przedysputują te materiały do wytwarzaniu ubrań dla najmłodszych grup wiekowych. Przy wyborze sprawdzonych wytwórców można liczyć na wygodę i jakość, a dodatkowo przystępne ceny.